Filmowanie dronem

Jedną z głównych gałęzi naszej działalności jest filmowanie dronem. Poprzez ujęcia wideo z lotu ptaka możemy pokazać obiekty i krajobrazy jakich zwykle ludzie nie mają okazji oglądać. Dawniej, żeby móc zobaczyć taką perspektywę konieczne było wynajęcie helikoptera, samolotu lub innej maszyny latającej. Teraz jest to w zasięgu ręki. Wyposażeni w profesjonalny sprzęt pozwalający na rejestrację wideo w rozdzielczości 4K a także wszelkie niezbędne elementy operatora drona takie jak licencja UAVO, zezwolenia czy ubezpieczenie OC możemy zaoferować Państwu filmowanie z powietrza dronem.

Na czym polega usługa filmowania dronem

Kontaktując się z nami podają Państwo cel materiału wideo - co chcieliby Państwo zaprezentować dzięki tym ujęciom, uzgadniamy lokalizację i termin. My sprawdzamy czy w danym miejscu możemy bezpiecznie latać dronem i wyceniamy zakres naszej pracy. Na Państwa życzenie możemy przygotowany materiał wzbogacić o podkład muzyczny i obrobić w profesjonalnym programie do montażu filmów tak aby finalnie dostarczyć zmontowany klip wideo.

Ile kosztuje filmowanie z powietrza

Zakres naszej pracy jest ściśle związany z czasem jaki przewidujemy na realizację zlecenia a także lokalizacji i uwarunkowania wskazanego terenu. Zazwyczaj stawki filmowania z powietrza mieszczą się w przedziale 70-150 zł za godzinę pracy operatora drona.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 570-224-224 Napisz do nas

Filmowanie dronem - operator podczas pracy


Odpowiedzi na najczęstsze pytania na temat filmowania z lotu ptaka

Potrzebuję film z drona, co potrzebujecie ode mnie?

  • Potrzebujemy wiedzieć: co mamy sfilmować, gdzie i na kiedy.

Czy możecie zmontować gotowy film?

  • Tak, dobierzemy odpowiedni podkład muzyczny, w razie potrzeby dodamy napisy i zmontujemy całość na gotowo.

Czy mogę otrzymać surowe pliki wideo?

  • Tak, na życzenie możemy dostarczyć surowe, pojedyncze klipy wideo lub przygotować zmontowany film.

Dlaczego filmowanie dronem tyle kosztuje?

  • Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem marki DJI, posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia i ubezpieczenie a także doświadczenie. Zaufali nam Urząd Miasta Bielska-Białej, UM Cieszyn, Lubella, TS Podbeskidzie i inni.

Na jakim terenie świadczycie usługi?

  • Filmujemy na terenie całego kraju, najczęściej śląsk, małopolska. Miejscowości w których świadczyliśmy usługę filmowania dronem - Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Cieszyn, Żywiec, Skoczów, Wilkowice, Andrychów, Kęty, Wadowice, Tychy i inne.

Czy mogę zobaczyć przykładowe realizacje filmowania z powietrza?

  • Oczywiście, wybrane realizacje wideo z drona są oznaczone tagiem filmy z drona.