Relacje z terenu

W kategorii teren opowiadamy o ciekawych wydarzeniach z życia ekipy dronowej, pokażemy z czym się je usługi dronem i jak wygląda ich realizacja. Pokażemy w jak różnych warunkach można wykorzystywać sprzęt do fotografowania i filmowania dronem oraz czy można latać dronem w deszczu, w zimie, na mrozie czy nawet podczas burzy - jeśli tego nie wiesz, nie musisz próbować - wystarczy, że będziesz na bieżąco z nami a dowiesz się tego z pierwszej ręki. 

Napopularniejsze frazy w tej kategorii: latanie dronem w mrozie, latanie w wietrze, ile uniesie dron, latanie dronem w deszczu, latanie dronem podczas burzy.

Co tam słychać nad dachami Bielska-Białej

Bestwina dron

Ponieważ sezon na filmowanie z drona w pełni się rozpoczął, a zdjęcia z powietrza cieszą się coraz większą popularnością postanowiliśmy się podzielić z Wami listą naszych bieżących realizacji. Innymi słowy, pokazać, na czym spędza czas nasza ekipa do realizacji ujęć z powietrza na terenie Bielska-Białej i okolic. Oczywiście jesteśmy świadomi, że czyta nas masa ludzi spoza terenu województwa śląskiego, jednak jestem przekonany, że poniższy artykuł może służyć jako inspiracja do rozwoju film świadczących usługi dronem na terenie całej Polski. 

Czytaj dalej wpis Co tam słychać nad dachami Bielska-Białej