Off topic

W części Off Topic naszego dron-bloga zawieramy wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach a jest również związane z branżą dronową i może być dla Ciebie interesujące. Powiemy sobie m.in. o dronach wyścigowych czy o tym co tak wciąga w tych 'latadłach' a także czy dron na komunię to dobry pomysł. 

Najpopularniejsze frazy w tej kategorii: drony wyścigowe, sport dronowy, dron na komunię, filmowanie z powietrza, zdjęcia z powietrza

Drony wyścigowe czyli sport dronowy

dron wyścigowy

Cześć, dziś postanowiliśmy podzielić się z Wami inną odmianą hobby związanego z dronami, nie będzie to artykuł o usługach dronami, czy filmowaniu dronem, chociaż kamerę ten potwór posiada ;). Profesjonalny quad wyścigowy skonstruowany przez Husara jest tematem dzisiejszego wpisu. Nasz kolega postanowił podzielić się z nami zdjęciami oraz parametrami i elementami konstrukcyjnymi tej maszyny. Husar bardzo nas wspiera w nietuzinkowych rozwiązaniach, na przykład podając sposób na zabezpieczenie drona przed deszczem i wilgocią. A to w naszej branży usług dronem jest bardzo istotny element. Zaprosiliśmy Husara do napisania kilka słów również po to aby pokazać wszystkim inną niekomercyjną stronę zabawy i hobby jakim są drony wyścigowe. 

Czytaj dalej wpis Drony wyścigowe czyli sport dronowy