Świąteczne oświetlenie w Bielsku-Białej

2016/12/02
rafal
Ratusz Bielsko-Biała nocą

Od lat nasze miasto słynie z wyjątkowego oświetlenia ulic i placów w okresie świątecznym i noworocznym. Postanowiliśmy upamiętnić jak najwięcej charakterystycznych miejsc naszego miasta na filmie, który przygotowujemy. Będzie na pewno Bielski Ratusz, Zamek książąt Sułkowskich, centrum Handlowe Sfera, Bolek i Lolek oraz Reksio. Nie pominiemy również głównych ulic miasta. Wszystko po to aby oddać atmosferę nadchodzących świąt oraz aby pozostawić na długo w pamięci przepiękne widoki naszego miasta. Co więcej, w dniach 16-18 Grudnia w naszym mieście odbędzie się kolejna edycja kiermaszu pt. "Święta na Starówce". Stoiska zostaną rozmieszczone na Rynku, Placu Chrobrego oraz na ulicy Wzgórze. Całość ozdobi odświętna dekoracja oraz jak co roku przepiękne oświetlenie. Będzie tam również nasza ekipa Naddachami aby zarówno goście jak i mieszkańcy Bielska-Białej mogli ujrzeć do widowisko z lotu ptaka.

Natomiast Facebookowa grupa Drones Polska przygotowuje akcję polegającą na zebraniu materiałów wideo o tematyce świątecznej od wielu operatorów drona z całej Polski. Następnie wybrane produkcje zostanę zmontowane w całość aby powstał wspólny film. Nasze produkcje z Bielska-Białej, Tychów, Andrychowa i Wadowic również zostaną wysłane i miejmy nadzieję będą promować wspomniane miejscowości.

Na zakończenie jeszcze jedna gorąca prośba do wszystkich amatorów dronowania bez licencji. Pamiętajcie, że według przepisów loty bez licencji w miastach powyżej 25 tyś mieszkańców, a takim właśnie jest Bielsko-Biała, są zakazane. Nie latamy nad ludźmi, nad drogami, w miejscach niebezpiecznych, w strefach lotnisk bez zgody organu zarządzającego.  Wszystkie nasze loty, jak również loty naszych kolegów po fachu odbywają się z zachowaniem szczególnej ostrożności i w miejscach dozwolonych. Z tego miejsca pozdrawiam profesjonalne ekipy z Żywca i okolic Złotych Łanów.

Dodaj komentarz