Odliczanie

2021/01/31
rafal

PILOCIE DRONA – zostały dokładnie dwa miesiące aby dobrze przygotować się do jednego z najciekawszych sezonów wideofilmowania w historii droniarzy. Czy jesteś gotowy?

Drony

Zaczynamy odliczanie, dokładnie 1 kwietnia może ruszyć pełną parą branża weselna, rozrywkowa i eventowa. Ja będę przygotowany, a TY? Przygotujmy się razem. Odświeżymy tematy o sprzęcie, o pozyskiwaniu klientów i realizacji zleceń.

Wg ULC liczba ważnych świadect kwalifikacji na koniec 2019 to ok 26tyś, na zakończenie poprzedniego 2020 roku to już ponad 36tyś. Zmieniły się przepisy, uprawnionych do komercyjnego latania dronem będzie jeszcze więcej. Każdy z DJI Mini lub Mini 2 będzie mógł teoretycznie pracować, po rejestracji, jako kwalifikowany ‘droniarz’. Zakładając, że dronów w Polsce mamy obecnie blisko 200tyś, jak Ci się wydaje czy konkurencja w Twojej okolicy jest duża? Jeżeli czytasz ten artykuł jesteś zapewne w ścisłej czołówce, jesteś na bieżąco, jesteś ciekawy, ciągle się szkolisz i szukasz możliwości. To tak jak my.

Co tydzień będziemy razem odliczać czas do sezonu i publikować wartościowe materiały. Część z nich będzie odświeżona, część całkiem nowa. Będą materiały do pobrania i do poczytania. Wszystko co nam się przyda podczas latania i usług dronem. Będzie też nowy całkowicie przemodelowany KURS dla tych, którzy chcą być najlepsi i wytyczać kierunki dla rynku operatorów dronów.

Lecimy w sezon 2021 razem. Do zobaczenia Naddachami Smile 

 

Ps. dla przypomnienia, pod linkiem poniżej pigułka wiedzy o nowych przepisach i zasadach latania dronami. Podziel się nią z innymi. Nieba starczy dla wszystkich ale o tym kto jest na ‘pudle’, decydujesz Ty Smile

Kliknij tutaj, żeby przejść do pobrania materiału. 


 

Kategoria: 

Dodaj komentarz