Chcesz zacząć zarabiać na dronach?

2020/08/28
rafal
Cześć! 
 
Dawno się nie słyszeliśmy, mam nadzieję, że dalej latasz dronem lub rozważasz jego zakup. Dziś będzie bardzo konkretnie i na temat. Po wielu Waszych sugestiach i zapytaniach zdecydowaliśmy się skondensować całą naszą wiedzę w pigułce. Właśnie kończymy tworzyć kurs on-line o tym jak zarabiać na dronach. Jest tam cała nasza wiedza, która doprowadziła nas do tego momentu w którym jesteśmy obecnie. Czyli do czego? Myślę że nasza ostatnia produkcja będzie dobrą wizytówką, co można osiągnąć praktycznie bez żadnej inwestycji na start: Tour de Pologne 2020 Bielsko-Biała

Kurs Jak zarabiać na dronach?

Kurs opowiada o wszystkich naszych doświadczeniach, szczegóły odcinków przedstawimy wkrótce. Kurs ma na celu nauczyć Cię obsługiwać drona, tworzyć super ujęcia z drona, montować wideo, obrabiać zdjęcia, szukać klientów. Jest też cały wątek opisujący od podstaw jak założyć działalność.
  • Ale czy pamiętaliśmy o wszystkim?
  • Co Ciebie najbardziej interesuje?
  • Co chciałbyś aby było zawarte w kursie?
Tego jeszcze nie wiem i dlatego chciałbym Cię prosić o opinię, poradę. Stworzyliśmy ankietę, na podstawie której chcielibyśmy uzupełnić nasz kurs aby był jeszcze bardziej dopasowany do Twoich potrzeb. Wiem, że Twój czas jest cenny, dlatego w zamian za wypełnienie ankiety możesz otrzymać dostęp do kursu za połowę ceny detalicznej. Jaka będzie cena kursu? Nie wiem, uzależnimy ją od ilości treści i materiałów, które chciał(a)byś w nim zobaczyć oraz od tego ile byłbyś w stanie zapłacić za kurs – to jedno z pytań ankiety.
 
Poniżej zostawiam link do ankiety, jeżeli chcesz zostaw w niej adres @email do siebie, po tym Cię odnajdę, jeżeli chcesz pozostać anonimowy, będę bardzo wdzięczny za wszystkie Twoje uwagi.
 
Link do ankietyhttps://forms.gle/1HWUXeE98ggnxVkG6 - wypełnienie zajmie Ci mniej niż 2 minuty.
 
Na koniec kilka ciekawostek i rad z naszych lotów, bo cały czas tworzymy, uczymy się i szukamy ciekawych ujęć. Po pierwsze jeżeli jeszcze nie kupiłeś filtrów to jest to zdecydowanie dobra inwestycja ponieważ jak pokazały ostatnie słoneczne dni, lepiej jest wykonać materiał zbyt ciemny aniżeli prześwietlony do białego. Po drugie dobieraj tematykę swoich zdjęć do swoich odbiorców na FP. Po trzecie czas Covid pokazał, że warto iść filmować nawet wtedy kiedy nie masz pomysłu, warto poszukiwać i wykorzystać każdą sytuację. Dziś po okresie kwarantanny widać jak cenne są ujęcia z z drona czasu LockDown’u.
 
Tak więc raz jeszcze proszę Cię o wypełnienie krótkiej ankiety i do zobaczenia nad dachami lub na kursie Smile
 
Kategoria: 

Dodaj komentarz