O nas

Czym jest Nad dachami

Nad dachami powstało jako połączanie pasji i rzetelnego podejścia do kwestii dronów. Brzmi podniośle prawda? ; -) ale od czego to się zaczęło... Zaczęło się od tego, że ciekawi byliśmy jak wygląda nasza okolica z lotu ptaka. Później, przy okazji tworzenia pierwszego timelapse z budowy (technika montażu filmu z wielu pojedynczych zdjęć; nasze realizacje można zobaczyć na naszym kanale Youtube) pojawiła się potrzeba fotografii nowego obiektu z powietrza (Maspex). Wpierw zaczęliśmy zastanawiać się nad wynajęciem ekipy, która by to dla nas zrobiła jednak szybko przeszliśmy do marzenia o pierwszym dronie. Najpierw kupiliśmy zabawkowego drona (na naszym blogu można poczytać o takich latadłach w artykule poświęconym jaki dron na komunię lub jaki dron dla dziecka czy też jaki dron na początek). Jak już nieco poćwiczyliśmy latanie maluchem zdecydowaliśmy się na coś większego. Wybór padł na używaną, pierwszą wersję DJI Phantom 1. Do tego quadrocoptera podłączyliśmy kamerę GoPro i tak zrobiliśmy nasz pierwszy materiał z powietrza. Śmiejemy się, że dron jest jak narkotyk - jak raz spróbujesz i wzbijesz się w powietrze to nie możesz przestać. I tak po kilku miesiącach wymieniliśmy sprzęt na wersję z wbudowaną, dużo lepszą kamerą. 

Kim jesteśmy

Tworzymy zgrany zespół pasjonatów w dziedzinie dronów jak również specjalistów w dziedzinie analizy danych oraz w tematyce IT. Oferujemy usługi dronem od A do Z co oznacza, że wedle życzenia Klienta możemy dostarczyć surowy materiał (np. jako uzupełnienie do większego projektu) lub zapewnić montaż po naszej stronie czy nawet reklamę i promocję w Internecie. Do naszych najczęstszych realizacji można zaliczyć filmowanie z powietrza Bielska i okolic, tworzenia materiałów reklamowych a często także wsparcia dla początkujących droniarzy gdzie m.in. udzielamy informacji jak zdobyć licencję na pilotaż dronów.

Co oferujemy

Oferujemy filmowanie z drona a także zdjęcia z powietrza w wysokiej jakości. Nasza praca to nasza pasja - dostarcza nam ogromną dozę satysfakcji i daje okazję do ustawicznego samorozwoju. Dzięki temu, że łączymy pasję z pracą, jakość dostarczanych produktów i usług takich jak filmowanie z powietrza, stale wzrasta.

Dlaczego "Nad dachami"

Na rynku istnieje wiele firm z nazwą zawierającą fragment frazy AERO, AERIAL itp. My chcieliśmy coś normalnego, naszego, polskiego - "projekt NIE jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej"  : -D  A latamy zazwyczaj nad dachami, stąd prosta, łatwa do zapamiętania nazwa.

Poznaj nas

Jeśli chcesz poznać nas jeszcze lepiej zapraszamy do polubienia naszego fanpage (facebook.com/Naddachami) gdzie można "poczuć" lepiej naszą pracę lub do czytania naszego bloga w którym dzielimy się wieloma ciekawostkami z branży dronowej: Blog o dronach .
 
Zapraszamy do współpracy,
Szymon & Rafał
Operator drona