Usługi dronem Bielsko-Biała

Większość osób z naszej ekipy pochodzi (a część nadal tu mieszka) z malowniczej miejscowości Bielsko-Biała położonej u stóp Beskidów, w województwie Śląskim. Dlatego głównym obszarem naszych działań są usługi dronem Bielsko-Biała wraz z okolicznymi miejscowościami wchodzącymi w skład powiatu Bielskiego. Dzięki temu, że od dziecka znamy architekturę miasta, różne zakątki i miejsca możemy to z łatwością wykorzystać podczas filmowania z drona jak również metodą tradycyjną z ziemi.

Usługi dronem Bielsko-Biała, zdjęcia nocne

 

Usługi dronem Bielsko-Biała

Jako Nad dachami mieliśmy okazję pracować dla Urzędu Miasta Bielska-Białej, Urzędu Gminy Wilkowice, Urzędu Miasta Cieszyn czy Urzędu Gminy Kozy. Współuczestniczyliśmy podczas tworzenia kalendarza oraz albumu o Bielsku-Białej. W naszym portfolio można znaleźć wiele wydarzeń sportowo-kulturalnych organizowanych na terenie powiatu Bielskiego.

Usługi dronem w Bielsku-Białej - Jarmark Świąteczny Usługi dronem - filmowanie wydarzeń sportowych w Bielsku

Filmowanie z powietrza to nasza pasja

Nad dachami to nasza pasja dlatego regularnie oprócz usług dronem dostarczamy do szerszego grona widzów malownicze zdjęcia z rejonu Bielska-Białej i okolic.

Zdjęcia z powietrza Bielsko-Biała - osiedle Cztery Pory Roku

Kompleksowe usługi filmowania

W naszej ofercie można znaleźć zarówno profesjonalne filmowanie z powietrza, zdjęcia z powietrza czy kompleksowe usługi w postaci fotorelacji, wideorelacji czy reportaży. Do częstych zamówień możemy również zaliczyć zdjęcia i filmy z lotu ptaka na potrzeby reklamy i promocji (zarówno dla urzędów jak i firm czy osób prywatnych). Oferujemy indywidualne podejście, dopasowanie oferty do możliwości finansowych Klienta, profesjonalny sprzęt światowego lidera w branży dronów DJI oraz doświadczenie w różnych warunkach pracy.

 

Usługi dronem Bielsko-Biała to nasza specjalność!

Nad dachami - filmowanie z powietrza, usługi dronem
Plastyków 30
43-305 Bielsko-Biała
woj. śląskie Polska
 
mob. 570 224 224
kontakt@naddachami.pl

 

Skontaktuj się z nami