Konkurs - Nad dachami Bielska-Białej

Główna nagroda - dron z kamerą!

Polub nasz Fanpage i bądź na bieżąco! Dzięki temu nie przegapisz ważnych informacji i najnowszych realizacji Nad dachami! Smile

Na czym polega konkurs?

Wskaż najciekawszą lokalizację do sfotografowania z powietrza (z drona) i zdobądź największe poparcie (najwięcej polubień komentarza).

Nagrody

  • miejsce 1 - Dron Syma X5SC z kamerą
  • miejsce 2 - Nadajnik/lokalizator GPS TK102B
  • miejsce 3 - Voucher na godzinny instruktaż lotów dronem

Zasady konkursu

  • Aby wziąć udział w konkursie należy w terminie 28.08.2016 - 10.09.2016 wpisać komentarz na Fanpage Naddachami (https://facebook.com/naddachami/), pod postem z konkursem (post pojawi się o północy 28.08.2016), podając w nim atrakcyjną lokalizację lub obiekt/budynek, z której chciałbyś/chciałabyś abyśmy zrobili dronem zdjęcia z powietrza*.
  • Spośród wszystkich nadesłanych komentarzy z lokalizacjami wybierzemy 3 użytkowników**, którzy zdobyli największą ilość polubień komentarza.
  • O kolejności na podium decyduje ilość lajków (polubień) danego komentarza użytownika (im więcej polubień tym wyższe miejsce w rankingu).
  • Ogłoszenie wyników nastąpi 11.09.2016 r. na Fanpage Nad dachami (https://facebook.com/naddachami/).
*Lokalizacja musi zawierać się w obszarze odległym nie więcej niż 30km od centrum Bielska-Białej. 
Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia komentarza z daną lokalizacją jeśli uznamy, że lot dronem w tym miejscu jest niebezpieczny lub niemożliwy ze względu na obowiązujące prawo - bezpieczeństwo ponad wszystko! W takim wypadku poinformujemy autora komentarza o usunięciu jego komentarza.
Dodatkowo wykluczone są następujące lokalizacje: Teatr Polski, Plac B.Chrobrego, Zamek Sułkowskich, Ratusz, ul. 11 Listopada, SDH Klimczok, Galeria Sfera, Plac Wolności, Plac Wojska Polskiego, Stary Rynek, Lotnisko B-B Aleksandrowice - prosimy o nie podawanie tych lokalizacji - nie będą brane pod uwagę. 
**W przypadku podania więcej niż jednej lokalizacji przez tego samego użytkownika lub więcej niż jednego komentarza od danego użytkownika - bierzemy pod uwagę najstarszy komentarz tego użytkownika i pierwszą lokalizację z danego komentarza.
Konkurs - Nad dachami Bielska-Białej
 
 
Polub nasz Fanpage i bądź na bieżąco! Dzięki temu nie przegapisz ważnych informacji i najnowszych realizacji Nad dachami! Smile