21 pomysłów na ciekawe zdjęcie z drona w zimie

2018/12/27
rafal

Wyglądam za okno: buro, deszcz, wieje. To już chyba koniec sezonu na zdjęcia z drona. Pora spakować sprzęt do piwnicy i czekać na wiosnę. Też tak uważasz? A ja myślę, że i tobie i mnie potrzeba ciekawych miejsc i pomysłów na zdjęcia i wideo z drona w sezonie jesienno-zimowym. Drukuj poniższą listę 21 pomysłów na zdjęcia z drona w zimie, pakuj koptera do plecaka i lecimy w plener nad dachami Wink

 1. Mgła w dzień – ujęcie z ponad mgły
 2. Mgła w nocy – rozproszone światła miasta przez mgłę widziane z góry
 3. Świąteczne oświetlenie – wszędzie Smile
 4. Choinka miejska
 5. Galerie handlowe – ozdobione oświetleniem świątecznym
 6. Parkingi pod galeriami handlowymi pełne samochodów
 7. Ośnieżone drzewa i wzgórza
 8. Rodzina robiąca orzełki na śniegu z powietrza
 9. Jeszcze licie z drzew na chodnikach
 10. Zamieć wywołana śmigłami drona
 11. Jarmarki świąteczne
 12. Wieczorne zdjęcia tętniącego życiem miasta
 13. Korki uliczne po zmroku
 14. Przetarte ścieżki na śniegu z drona lub napis na śniegu
 15. Sylwester i fajerwerki
 16. Orszak Trzech Króli
 17. Zamarznięte jezioro lub rzeka
 18. Drzewa w lesie bez liści
 19. Lodowisko
 20. Stok narciarski
 21. Sople wiszące z dachu

I jak, dalej uważasz, że to nie pora na drona? Zawsze jest czas i miejsce na szkolenie swoich umiejętności i zawsze możesz zrobić jakieś ciekawe ujęcie do swojego portfolio. W następnym artykule napiszemy jak przygotować się do zimy i mrozów.

 

,
Kategoria: 

Komentarze

Obrazek użytkownika Jacek

Doskonale zgadzam się z tym ze zima to także swietny i wdzięczny temat do filmowania i fotografowania z powietrza tyle, ze niech mi jeszcze ktoś powie jak latac dronem podczas nieustannie od ponad poltora tygodnia padającego deszczu bo wolalbym się dowiedzieć tego aniżeli informacji na temat jak latac w zimie podczas mrozów bo z tym już sobie poradziłem i nie ma z tym większych problemów. Natomiast wiadomo, ze deszcz może dosłownie zabic prawie każdego albo każdego drona, którego silniki nie maja konstrukcji silnikow jumbo jeta i nie sa odporne na wodę. Zreszta nie tylko silniki sa tutaj problemem. Pozdrawiam serdecznie.

Ocena: 4 (1 głos)
Obrazek użytkownika szymon

Dzięki za komentarz Jacku. To fakt, nie polecamy latania w deszczu - ani to bezpieczne ani materiały z takiej pogody nie są ciekawe. Jednakże bardzo rzadko zdarza się taki nieustający deszcz. Zawsze znajdzie się jakieś okienko pogodowe gdzie można wystartować Smile A jeśli już faktycznie jest tak jak mówisz - można ten czas spożytkować na szukanie pomysłów na nowe lokalizacje do zdjęć czy też na udoskonalanie umiejętności obróbki materiału Smile 

Ocena: 4 (1 głos)
Obrazek użytkownika mags

tak. ale dron nie powinien latać nad ludźmi :) no chyba że w nocy. lodowisko zamknięte. tętniące życiem miasto? rozumiem że też bez ludzi?

Dodaj komentarz