Jak zarabiać na dronach?

2017/03/27
rafal
Jak zarabiać na dronach

Uwaga, uwaga! Na naszym blogu powstaje cykl wpisów na temat

ZARABIANIA PIENIĘDZY NA LATANIU DRONEM.

Przede wszystkim chciałbym odpowiedzieć na pytanie DLACZEGO w ogóle będziemy pisać o zarabianiu na dronach. Z dwóch przyczyn, po pierwsze i najważniejsze: narodziła się w naszej firmie idea rozpowszechniania wiedzy związanej z rynkiem dronów. Chcemy wyjść na przeciw wszystkim ludziom, którzy zaczynają swoją przygodę z dronami, wszystkim, którzy chcieliby poczytać o dronach, o filmowaniu dronami, o zdjęciach z powietrza, o naszym warsztacie. Dowiedzieć się od nas jaką drogę przeszliśmy, co już wiemy na temat filmowania z drona, jak zdobywaliśmy rynek, jak staliśmy się LIDEREM NA PODBESKIDZKIM RYNKU DRONÓW.

Wszystkiego nie da się umieścić w jednym artykule, więc postanowiliśmy stworzyć cykl wpisów na temat pomysłów i naszego know how na temat dronów. Zdaje sobie sprawę, że nasza wiedza nie jest kompletna i stuprocentowa, nikt nie jest nieomylny i nikt nie zgłębił całej wiedzy o dronach, tym bardziej, że jest to rynek cały czas powstający. Tak więc po pierwsze idea pomocy i dzielenia się wiedzą z wszystkimi, którzy tylko szukają informacji o dronach. Po drugie, zależy nam na ciągłym poprawianiu jakości oferowanych usług z zakresu filmowania i fotografii z drona. Chcielibyśmy aby usługi oferowane przez operatorów dronów były na jak najwyższym poziomie. A ofert na filmowanie wystarczy dla każdej firmy oferującej usługi związane z multikopterami od inspekcji dachów przez budowanie map aż po zdjęcia z drona.

DLA KOGO jest ten wpis i pozostałe wpisy na naszym blogu, które dotyczyć będą zarabiania na dronach ? Dla wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś ciekawego z branży dronowej, dla wszystkich, którzy mają obawy dotyczące filmowania dronem, dla wszystkich, którzy są ciekawi czy na filmowaniu i usługami dronami można zarobić i ile można zarobić. Dla tych, którzy jeszcze nie mają drona, nie mają pieniędzy na zakup drona, a czują, że jest to bardzo ciekawe hobby lub sposób na biznes.

DOWIESZ SIĘ co działa, a co nie działa w tym biznesie, z jakich rozwiązań chętnie korzystamy, w jaki sposób szukamy naszych klientów, co zrobić aby klienci znajdowali nas.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do śledzenia naszego bloga oraz do zapisania się na nasz Newsletter (poniżej tego posta) - dostaniesz maila za każdym razem, kiedy pojawi się nowy wpis. Zapraszam Smile

Komentarze

Obrazek użytkownika Marcin

<p>prosze o wszelkie pomoce zwiazane z tym jak</p>
<p>mozna zarabiac na dronie&nbsp;</p>

Obrazek użytkownika szymon

Marcin, zachęcamy do przejrzenia naszego bloga i zapisania się do Newslettera. Jeśli masz jakieś konkretne pytania to pisz śmiało. 

Dodaj komentarz